קבוצת פרימיום

PREMIUM

מתי מחזירים משכנתא הפוכה

משכנתא הפוכה היא כלי פיננסי שנועד לעזור לבעלי בתים מבוגרים לגשת להון העצמי בביתם. כדאי לדעת מתי מחזירים משכנתא הפוכה היא חלק חשוב בהבנה איך נושא זה עובד וכיצד זה יכול להועיל לכם.

מתי מחזירים משכנתא הפוכה

משכנתא הפוכה היא הלוואה המאפשרת לכם לגשת להון העצמי בבית ולהשתמש בו להשלמת הכנסה או לכיסוי הוצאות אחרות.

בניגוד למשכנתא מסורתית, עם משכנתא הפוכה, אינכם צריכים לשלם תשלומים חודשיים. במקום זאת, מתי שמחזירים משכנתא הפוכה היא רק כאשר אתם מוכרים את הבית או עוברים מהבית לצמיתות. המשמעות היא שאם אתם נוטלים משכנתא הפוכה, חשוב שתהיה לכם תוכנית לגבי המועד שבו תחזירו את ההלוואה כדי שבעתיד היורשים שלכם לא ירשו חוב בלתי ניתן לניהול.

משכנתא הפוכה ומשכנתא פנסיונית

בשנים האחרונות, משכנתא הפוכה ומשכנתא פנסיונית הפכו לאפשרויות פופולריות עבור פנסיונרים המעוניינים להשלים את הכנסתם. משכנתא הפוכה מאפשרת לגמלאים לגשת להון העצמי בביתם ולקבל סכום חד פעמי, תשלום פטור ממס או זרם תשלומים קבועים. משכנתאות פנסיה מספקות גישה לכספים מהקופה הפנסיונית שלכם שיכולים לשמש להחזר הון הלוואות משכנתא.

משכנתאות אלה יכולות לספק מקור הכנסה בטוח למי שפרש לפנסיה או מתקרב לגיל פרישה. הם יכולים לעזור לגמלאים להישאר בבתיהם על ידי מתן הכנסה נוספת לפרישה ללא צורך ביציאה או צמצום. על ידי מינוף ההון העצמי בביתם, הם מסוגלים לשפר את רמת החיים שלהם תוך שהם גם בעלי ביטחון כלכלי גדול יותר במהלך שנות הפרישה.

משכנתא הפוכה לבני 60

משכנתא הפוכה לבני 60 היא כלי פיננסי פופולרי. היא מאפשרת להם לגשת להון העצמי בביתם מבלי למכור אותו ועדיין להישאר לגור שם. משכנתאה הפוכה היא אטרקטיבית מכיוון שאינה דורשת תשלומים חודשיים אלא מאפשרת ללווים למשוך את ההון העצמי בביתם לפי הצורך.

בנוסף, משכנתאות מציעות גמישות רבה יותר מאשר אפשרויות אחרות, ומאפשרות ללווים להתאים אישית את תוכניות התשלום המתאימות ביותר עבורם ועבור משפחותיהם.

בחברת “ קבוצת פרימיום פתרונות אשראי” אנו עובדים על פי תהליך עבודה מסודר ומוגדר הכולל ייעוץ, לווי ותמיכה לאורך כל חיי ההלוואה או המשכנתא.

רוצים ללמוד מתי מחזירים משכנתא הפוכה?

אנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים ונחזור אליכם עם תיאום פגישה בזמן הנוח לכם.

תוכן עניינים

למידע נוסף מלאו פרטים

שתפו עם חברים:

אולי יעניין אותך גם..

משכנתא למשקיעים

אם אתם מעוניינים להשקיע בנכס וצריכים מקורות מימון, כדאי שתכירו את האפשרות לקחת משכנתא למשקיעים. תהליך לקיחת המשכנתא במקרה זה היא דומה ללקיחת משכנתא לדירה למגורים, אך יש לדעת כי ישנם מספר הבדלים, כמו הריביות, מסלולי קבלת ההלוואה וההון העצמי שתדרשו לגייס בכדי לקבל את האישור למשכנתא.

הלוואות ליבואנים

כל מסחר במוצרים דורש השקעה כספית המתבצעת במחזורים. בכל פעם שמייבאים סחורות מתחיל מחזור הכולל בין היתר רכישה – שילוח – ומכירה, בכדי לבצע את שלה הרכישה, יש צורך בהשקעה כספית, עד למכירת הסחורה לצרכנים או לעסקים אחרים.

אשראי לעסקים קטנים

אם אתם מנהלים עסק קטן ומעוניינים לקבל מימון בכדי לסייע לעסק לצמוח בשנים הבאות, כדאי לכם לבדוק את האופציות לגבי אשראי לעסקים קטנים. בעשור האחרון ניתן לראות היקף גדול של מסגרות אשראי המגיעות מגורמים חוץ בנקאיים, המספקים פתרונות אשראי גמישים יותר לעומת הבנקים השונים.

מהי משכנתא עסקית?

משכנתא עסקית היא כלי פיננסי חשוב שיכול לתמוך בצמיחה ובהתפתחות של עסקים בכל

הלוואה לכל מטרה

יש תקופות בחיים שבהן אנחנו זקוקים לכסף יותר ממה שההכנסות שלנו מאפשרות. לרוב

מחזור משכנתא חיצוני

מחזור משכנתא חיצוני

אחת האפשרויות המעניינות בתחום המשכנתאות היא “מחזור משכנתא חיצוני”. כאשר אנו מתייחסים למחזור

מחזור משכנתא חלקי

בעולם המשכנתאות ישנם מונחים רבים ואחד מהם הוא “מחזור משכנתא חלקי”. זהו תהליך בו מחליטים

תנאים למשתנתא

משכנתא היא צורת ההלוואה השכיחה ביותר במדינת ישראל, מרבית רוכשי הנכסים הפרטיים והעסקיים

עסקאות פקטורינג

המושג פקטורינג מגיע מהמילה הלועזית FACTOR, שמשמעותה גורם או מתווך. עסקת פקטורינג היא כלי

איחוד הלוואות ומשכנתא

בימים ללא וודאות עם ריבית שרק עולה ומשכנתא והלוואות שרק שעולות בהתאם, שווה לבדוק אפשרות של איחוד הלוואות ומשכנתא על מנת להוריד בהחזר החודשי.

ייעוץ משכנתאות פרטי

לקיחת משכנתא היא אחת ההחלטות הפיננסיות החשובות והמשמעותיות ביותר שאדם יכול לקבל בחייו.