קבוצת פרימיום

PREMIUM

האם כדאי לקחת משכנתא הפוכה

מחפשים דרך להשיג מימון גבוה בצורה מהירה?

אם אתם מעוניינים בהלוואה בסכום גבוה בתנאים מעולים ולא מצליחים לקבל אישור להלוואה מהבנק, כדאי שתכירו את המשכנתא ההפוכה. המשכנתא ההפוכה מתאימה רק לאנשים בעלי דירה או בית פרטי והיא מתאימה בדרך כלל עבור אנשים בגילאים של 60 ומעלה. בעבר, משכנתא הפוכה הייתה זמינה רק אצל חברת ביטוח אחת בישראל, אך היום יש כבר למעלה מ-4 חברות ביטוח המציעות מסלולים שונים. אז האם כדאי לקחת משכנתא הפוכה והאם היא תתאים לצרכים שלכם? בשונה מלקיחת הלוואת משכנתא רגילה לצורך רכישה של דירה או בית פרטי, המשכנתא ההפוכה מתבצעת באמצעות שיעבוד של נכס בבעלותכם לצורך קבלת סכום גדול, מבלי שתדרשו לשלם החזר חודשי. אתם מחזירים את ההלוואה רק לאחר מכירת הנכס בעתיד.

איך עובדת משכנתא הפוכה עבורכם?

הרעיון של משכנתא הפוכה נחשב לפשוט להבנה. אתם משעבדים את הנכס שלכם באותה דרך של שיעבוד הנכס במקרה של הלוואת משכנתא לרכישת הנכס. השונה במקרה זה הוא קבלת כסף לכל מטרה ולאו דווקא לרכישת נכס אחר. אתם חוסכים במצב זה את הצורך כאמור בהחזרים חודשיים להחזרת ההלוואה ואף אינכם צריכים לעשות ביטוח חיים על המשכנתא כפי שנדרש בלקיחת משכנתא רגילה. אז איך עובדת משכנתא הפוכה עבורכם? את ההלוואה אתם מקבלים בפעם אחת ואפשר לפרוע אותה בכל זמן נתון מבלי לשלם קנסות. היא נוחה מאוד ומספקת לכם מענה מהיר לקבלת סכום כספי גבוה שלא הייתם יכולים להשיג אותו בהלוואות רגילות.

משכנתא הפוכה על בסיס שווי נכס

רבים מהפנסיונרים בישראל המבקשים לקבל הלוואה גדולה מהבנק, מוצאים את עצמם מתקשים לקבל אישור מול הבנקים השונים. המוצר הפיננסי הנוח ביותר מבחינתכם הוא משכנתא הפוכה על בסיס שווי נכס ומומלץ להתחיל את התהליך לקבלת המשכנתא בליווי מלא של יועצי משכנתאות. מכיוון שמדובר על סכומי כסף גדולים של מאות אלפי שקלים, ייעוץ של אנשי מקצוע הוא קריטי לשמירה על האינטרסים הכלכליים שלכם והתאמת מסלול ההלוואה למטרות הפיננסיות שלכם בעתיד הקרוב והרחוק.

האם כדאי לקחת משכנתא הפוכה?

אם אתם רוצים לדעת עוד פרטים לגבי האם כדאי לקחת משכנתא הפוכה ואילו מסלולים קיימים היום, צרו קשר עם קבוצת פרימיום המספקת ליווי לאשראי פיננסי ללקוחות במגזר העסקי והפרטי.

תוכן עניינים

למידע נוסף מלאו פרטים

שתפו עם חברים:

אולי יעניין אותך גם..

משכנתא למשקיעים

אם אתם מעוניינים להשקיע בנכס וצריכים מקורות מימון, כדאי שתכירו את האפשרות לקחת משכנתא למשקיעים. תהליך לקיחת המשכנתא במקרה זה היא דומה ללקיחת משכנתא לדירה למגורים, אך יש לדעת כי ישנם מספר הבדלים, כמו הריביות, מסלולי קבלת ההלוואה וההון העצמי שתדרשו לגייס בכדי לקבל את האישור למשכנתא.

הלוואות ליבואנים

כל מסחר במוצרים דורש השקעה כספית המתבצעת במחזורים. בכל פעם שמייבאים סחורות מתחיל מחזור הכולל בין היתר רכישה – שילוח – ומכירה, בכדי לבצע את שלה הרכישה, יש צורך בהשקעה כספית, עד למכירת הסחורה לצרכנים או לעסקים אחרים.

אשראי לעסקים קטנים

אם אתם מנהלים עסק קטן ומעוניינים לקבל מימון בכדי לסייע לעסק לצמוח בשנים הבאות, כדאי לכם לבדוק את האופציות לגבי אשראי לעסקים קטנים. בעשור האחרון ניתן לראות היקף גדול של מסגרות אשראי המגיעות מגורמים חוץ בנקאיים, המספקים פתרונות אשראי גמישים יותר לעומת הבנקים השונים.

מהי משכנתא עסקית?

משכנתא עסקית היא כלי פיננסי חשוב שיכול לתמוך בצמיחה ובהתפתחות של עסקים בכל

הלוואה לכל מטרה

יש תקופות בחיים שבהן אנחנו זקוקים לכסף יותר ממה שההכנסות שלנו מאפשרות. לרוב

מחזור משכנתא חיצוני

מחזור משכנתא חיצוני

אחת האפשרויות המעניינות בתחום המשכנתאות היא “מחזור משכנתא חיצוני”. כאשר אנו מתייחסים למחזור

מחזור משכנתא חלקי

בעולם המשכנתאות ישנם מונחים רבים ואחד מהם הוא “מחזור משכנתא חלקי”. זהו תהליך בו מחליטים

תנאים למשתנתא

משכנתא היא צורת ההלוואה השכיחה ביותר במדינת ישראל, מרבית רוכשי הנכסים הפרטיים והעסקיים

עסקאות פקטורינג

המושג פקטורינג מגיע מהמילה הלועזית FACTOR, שמשמעותה גורם או מתווך. עסקת פקטורינג היא כלי

איחוד הלוואות ומשכנתא

בימים ללא וודאות עם ריבית שרק עולה ומשכנתא והלוואות שרק שעולות בהתאם, שווה לבדוק אפשרות של איחוד הלוואות ומשכנתא על מנת להוריד בהחזר החודשי.

ייעוץ משכנתאות פרטי

לקיחת משכנתא היא אחת ההחלטות הפיננסיות החשובות והמשמעותיות ביותר שאדם יכול לקבל בחייו.