קבוצת פרימיום

PREMIUM

הלוואות ליבואנים

מייבאים סחורות לישראל? זקוקים למימון סחורות?

כל מסחר במוצרים דורש השקעה כספית המתבצעת במחזורים. בכל פעם שמייבאים סחורות מתחיל מחזור הכולל בין היתר רכישה – שילוח – ומכירה, בכדי לבצע את שלה הרכישה, יש צורך בהשקעה כספית, עד למכירת הסחורה לצרכנים או לעסקים אחרים.

למטרה זה נבנו הלוואות ליבואנים המבוססות על מתן פתרונות אשראי לעסקים העוסקים ברכישה של סחורות מחו”ל לפני שלב המכירה שלהן. ההלוואות מסוג זה ניתנות לתקופות זמן קצרות, כלומר מיועדות להחזר לגורם המלווה תוך מספר חודשים או עד לתקופה של שנה. הרעיון הוא שאת הסחורה שקניתם בעזרת ההלוואה, אתם תמכרו בחודשים הקרובים ותוכלו להחזיר את ההלוואה באופן מלא.

מה היתרונות בהלוואה המיועדת ליבואנים?

בשונה מהלוואות עסקיות אחרות, מדובר כאן על הלוואה עם צפי החזר שניתן לכמת אותו במספרים בשקיפות מלאה, מכיוון שמדובר על רכישה של סחורות המיועדות למכירה, עם צפי רווח ברור. לכן, הבנקים וחברות מימון חוץ בנקאיות, מסכימות לספק הלוואות מסוג זה ברוב המקרים, מבלי לדרוש בטחונות או שעבודים לצורך אישור ההלוואה. כאשר אתם מקבלים הלוואה מסוג זה, ניתנת לכם האופציה להציע ללקוחות שלכם, עסקיים או פרטיים, תנאי אשראי נוחים יותר או הנחות והוזלות משמעותיות במחיר של כל מוצר, כל עוד אתם שומרים על חישוב נכון של הרווח.

הליך אישור הלוואה פשוט ויעיל!

בכדי לקחת הלוואות ליבואנים בצורה מושכלת ומותאמת במדויק לצרכים העסקיים שלכם, מומלץ שתקבלו ייעוץ וליווי מקצועי לתהליך קבלת ההלוואה. הליך האישור לא צריך להיות מורכב אם אתם עומדים בכל התנאים הנדרשים, בהתאם לסכום שדרשתם. כיום אפשר למצוא מגוון פתרונות אשראי ליבואנים לכל סוגי הסחורות בהתאמה ליכולות הכלכליות של העסק ובהתאם לרווח הצפוי של מכירת הסחורה. אם אם מעוניינים בליווי וייעוץ מקצועי למציאת פתרונות מימון לרכישת סחורות, אנחנו בקבוצת פרימיום הכתובת שלכם. עם ניסיון של מעל ל-20 שנה בתחום הייעוץ להלוואות לעסקים, הצוות שלנו יכול לסייע לכם למצוא את ההלוואה הטובה ביותר לסחורות שאתם מעוניינים לרכוש.

איך מקבלים הלוואות ליבואנים?

אם אתם רוצים לדעת איך מקבלים הלוואות ליבואנים ומה התנאים הטובים ביותר להלוואה עבור העסק שלכם, התקשרו אלינו למספר הטלפון המופיע בראש האתר ואנחנו בקבוצת פרימיום נספק לכם את כל המידע המקצועי ביותר בנוגע להלוואות למימון סחורות.

תוכן עניינים

למידע נוסף מלאו פרטים

שתפו עם חברים:

אולי יעניין אותך גם..

משכנתא למשקיעים

אם אתם מעוניינים להשקיע בנכס וצריכים מקורות מימון, כדאי שתכירו את האפשרות לקחת משכנתא למשקיעים. תהליך לקיחת המשכנתא במקרה זה היא דומה ללקיחת משכנתא לדירה למגורים, אך יש לדעת כי ישנם מספר הבדלים, כמו הריביות, מסלולי קבלת ההלוואה וההון העצמי שתדרשו לגייס בכדי לקבל את האישור למשכנתא.

אשראי לעסקים קטנים

אם אתם מנהלים עסק קטן ומעוניינים לקבל מימון בכדי לסייע לעסק לצמוח בשנים הבאות, כדאי לכם לבדוק את האופציות לגבי אשראי לעסקים קטנים. בעשור האחרון ניתן לראות היקף גדול של מסגרות אשראי המגיעות מגורמים חוץ בנקאיים, המספקים פתרונות אשראי גמישים יותר לעומת הבנקים השונים.

מהי משכנתא עסקית?

משכנתא עסקית היא כלי פיננסי חשוב שיכול לתמוך בצמיחה ובהתפתחות של עסקים בכל

הלוואה לכל מטרה

יש תקופות בחיים שבהן אנחנו זקוקים לכסף יותר ממה שההכנסות שלנו מאפשרות. לרוב

מחזור משכנתא חיצוני

מחזור משכנתא חיצוני

אחת האפשרויות המעניינות בתחום המשכנתאות היא “מחזור משכנתא חיצוני”. כאשר אנו מתייחסים למחזור

מחזור משכנתא חלקי

בעולם המשכנתאות ישנם מונחים רבים ואחד מהם הוא “מחזור משכנתא חלקי”. זהו תהליך בו מחליטים

תנאים למשתנתא

משכנתא היא צורת ההלוואה השכיחה ביותר במדינת ישראל, מרבית רוכשי הנכסים הפרטיים והעסקיים

עסקאות פקטורינג

המושג פקטורינג מגיע מהמילה הלועזית FACTOR, שמשמעותה גורם או מתווך. עסקת פקטורינג היא כלי

איחוד הלוואות ומשכנתא

בימים ללא וודאות עם ריבית שרק עולה ומשכנתא והלוואות שרק שעולות בהתאם, שווה לבדוק אפשרות של איחוד הלוואות ומשכנתא על מנת להוריד בהחזר החודשי.

ייעוץ משכנתאות פרטי

לקיחת משכנתא היא אחת ההחלטות הפיננסיות החשובות והמשמעותיות ביותר שאדם יכול לקבל בחייו.