קבוצת פרימיום

PREMIUM

לקיחת משכנתא עבור רכישת דירה להשקעה בחו”ל

השקעה בדירה בחו”ל יכולה להיות דרך מצוינת לגוון את תיק ההשקעות שלך ולהשיג גישה לשווקים שונים. בעזרת מחקר נכון ובדיקת נאותות, תוכלו למצוא דירה שתספק לכם זרם הכנסה קבוע והערכה לאורך זמן. בין אם אתם מחפשים השקעה לטווח קצר או לטווח ארוך, השקעה בדירות בחו”ל יכולה להתאים לכולם.

משכנתא לנדלן בחו”ל

כמו שנאמר, לקיחת משכנתא עבור רכישת דירה להשקעה בחו”ל יכולה להיות הזדמנות מרגשת שעתידה לגוון לכם את המוצרים בהם את משקיעים. עם זאת, חשוב להבין שיש סיכונים הקשורים להשקעה בשווקים זרים וחיוני לעשות את המחקר שלך לפני קבלת החלטות כלשהן. חשוב לבצע סקירה של תהליך לקיחת משכנתא לנדלן בחו”ל, לרבות סוגי המשכנתאות השונות הקיימים וכיצד לבחור את המשכנתא המתאימה לצרכים שלכם. בנוסף, הוא יכסה את הסיכונים והתגמולים הפוטנציאליים הקשורים להשקעה בשווקים זרים.

האם ניתן לקבל משכנתא על השקעות נדלן בחו”ל

האם ניתן לקבל משכנתא על השקעות נדלן בחו”ל אתם שואלים? בעיקרון כן, אך חשוב לדעת כי הבטחת הלוואת משכנתא לרכישת נכס בישראל היא פשוטה למדי, אולם התהליך עשוי להיות מעורב יותר בעת רכישת נכסים הממוקמים בחו”ל. במדינת ישראל קיימים מספר בנקים מעניקים ללקוחות אפשרות לקחת הלוואה לרכישת נכסים הממוקמים מחוץ למדינה. בניגוד להליך המשכנתא בישראל, כאשר לוקחים הלוואה מבנק ישראלי כמו משכנתא לנדלן בחו”ל, הלווה צפוי לשעבד נכס שכבר בבעלותו בארץ כערובה להלוואה.

בנוסף, חשוב לדעת שלקיחת משכנתא עבור רכישת דירה להשקעה בחו”ל תיעשה בתנאי שגובה ההלוואה שיקבל רוכש הנכס בחו”ל לא יעלה על גובה של 50 אחוז מהערך של הנכס שנמצא בבעלות הלווה בארץ.

אם אתם מעוניינים בלקיחת משכנתא עבור רכישת דירה להשקעה בחו”ל רצוי לפנות לחברה המתמחה בכך שתעזור לכם ותדריך אתכם בצורה מקצועית לאורך ההליך.

קבוצת פרימיום פתרונות אשראי מתקדמים, הינה חברה המציעה שירותי הלוואות הן לאנשים פרטיים והן לעסקים. החברה מציעה פתרונות ייעוץ מיועצים ותיקים המאושרים על ידי הבנקים, בתוספת צוות מומחים מנוסים בשירותים פיננסיים במגזר הבנקאי הישראלי.

תוכן עניינים

למידע נוסף מלאו פרטים

שתפו עם חברים:

אולי יעניין אותך גם..

משכנתא למשקיעים

אם אתם מעוניינים להשקיע בנכס וצריכים מקורות מימון, כדאי שתכירו את האפשרות לקחת משכנתא למשקיעים. תהליך לקיחת המשכנתא במקרה זה היא דומה ללקיחת משכנתא לדירה למגורים, אך יש לדעת כי ישנם מספר הבדלים, כמו הריביות, מסלולי קבלת ההלוואה וההון העצמי שתדרשו לגייס בכדי לקבל את האישור למשכנתא.

הלוואות ליבואנים

כל מסחר במוצרים דורש השקעה כספית המתבצעת במחזורים. בכל פעם שמייבאים סחורות מתחיל מחזור הכולל בין היתר רכישה – שילוח – ומכירה, בכדי לבצע את שלה הרכישה, יש צורך בהשקעה כספית, עד למכירת הסחורה לצרכנים או לעסקים אחרים.

אשראי לעסקים קטנים

אם אתם מנהלים עסק קטן ומעוניינים לקבל מימון בכדי לסייע לעסק לצמוח בשנים הבאות, כדאי לכם לבדוק את האופציות לגבי אשראי לעסקים קטנים. בעשור האחרון ניתן לראות היקף גדול של מסגרות אשראי המגיעות מגורמים חוץ בנקאיים, המספקים פתרונות אשראי גמישים יותר לעומת הבנקים השונים.

מהי משכנתא עסקית?

משכנתא עסקית היא כלי פיננסי חשוב שיכול לתמוך בצמיחה ובהתפתחות של עסקים בכל

הלוואה לכל מטרה

יש תקופות בחיים שבהן אנחנו זקוקים לכסף יותר ממה שההכנסות שלנו מאפשרות. לרוב

מחזור משכנתא חיצוני

מחזור משכנתא חיצוני

אחת האפשרויות המעניינות בתחום המשכנתאות היא “מחזור משכנתא חיצוני”. כאשר אנו מתייחסים למחזור

מחזור משכנתא חלקי

בעולם המשכנתאות ישנם מונחים רבים ואחד מהם הוא “מחזור משכנתא חלקי”. זהו תהליך בו מחליטים

תנאים למשתנתא

משכנתא היא צורת ההלוואה השכיחה ביותר במדינת ישראל, מרבית רוכשי הנכסים הפרטיים והעסקיים

עסקאות פקטורינג

המושג פקטורינג מגיע מהמילה הלועזית FACTOR, שמשמעותה גורם או מתווך. עסקת פקטורינג היא כלי

איחוד הלוואות ומשכנתא

בימים ללא וודאות עם ריבית שרק עולה ומשכנתא והלוואות שרק שעולות בהתאם, שווה לבדוק אפשרות של איחוד הלוואות ומשכנתא על מנת להוריד בהחזר החודשי.

ייעוץ משכנתאות פרטי

לקיחת משכנתא היא אחת ההחלטות הפיננסיות החשובות והמשמעותיות ביותר שאדם יכול לקבל בחייו.