קבוצת פרימיום

PREMIUM

אשראי חוץ בנקאי לעסקים

איך אשראי חוץ בנקאי יכול לסייע לעסק שלכם?

אשראי חוץ בנקאי לעסקים הוא פתרון פיננסי מהיר יחסית המאפשר לבעלי עסקים לקדם את העסק שלהם באמצעות מימון גמיש אשר אינו מגיע מהבנקים בישראל. תהליך האישור במקרה זה הוא פשוט יותר וברוב המקרים לא דורש מבעל העסק להציג בטוחות או שעבודים. עם זאת, הריביות על הלוואות הללו עלולות להיות גבוהות יותר מהלוואות אחרות ועם עמלות היכולות להשפיע על הכדאיות של לקיחת ההלוואה. אם כן, בכדי לקבל אשראי חוץ בנקאי, מומלץ לפנות לייעוץ פיננסי מקצועי ולקחת החלטות מושכלות בכל הנוגע ללקיחת ההלוואה וזאת לאחר בדיקת היכולות הפיננסיות שלכם ובדיקת תזרים המזומנים הנוכחי.

האם כדאי לקחת הלווואה חוץ בנקאית?

התשובה לשאלה האם הלוואה חוץ בנקאית כדאית, תלויה במידה רבה בעסק שלכם ובשאיפות שלכם להשתמש במימון בכדי להביא לצמיחה של העסק בשנים הבאות. יש לבדוק היטב מה המטרות של ההלוואה, אילו מקורות מימון מתוך העסק יאפשרו לכם להחזיר אותה בשנים הבאות והאם יש לכם הלוואות נוספות כחלק מההוצאות החודשיות שלכם. כאשר לוקחים בשיקול את כל הנושאים הללו, ניתן לקחת החלטה מושכלת ולבקש הלוואה בסכום ריאלי לצרכים של העסק שלכם. תכנון נכון של הלוואה חוץ בנקאית, יספק לכם פתרון פיננסי יעיל שאינו מעמיס כלכלית על העסק ורק מסייע לו לצמוח ולהתפתח בטווח הארוך.

האם האשראי ניתן גם למסורבי הבנקים?

אם הבנק שלכם או בנקים אחרים סירבו לתת לכם אשראי לעסק, הפתרון יכול להגיע דרך אשראי חוץ בנקאי לעסקים. ניתן לקבל אישור של אשראי חוץ בנקאי במידה ואתם מסורבי הלוואות ואשראי בבנקים ועומדים בתנאים הדרושים. בכדי לאמוד נכון את היקף ההלוואה הרצויה לכם ולתכנן נכון את הצעדים הפיננסיים הבאים שלכם, אנחנו בקבוצת פרימיום מציעים לכם ליווי מקצועי ואמין של יועצי המשכנאות המנוסים והותיקים שלנו. אנחנו מלווים מאות בעלי עסק בכל שנה בדרך לשיפור תנאי האשראי שלהם ללקיחת הלוואות או משכנתאות לצורך צמיחה ושדרוג העסק.

תיאום פגישה בנוגע לייעוץ אשראי חוץ בנקאי לעסקים

על מנת שתוכלו לקבל את כל הכלים הפיננסיים הטובים ביותר לקבלת אשראי חוץ בנקאי לעסקים, אתם צריכים ליווי של צוות מומחים לייעוץ פיננסי וייעוץ הלוואות. אנחנו בקבוצת פרימיום מספקים לכם את השירות הטוב ביותר למציאת פתרונות אשראי חוץ בנקאיים, באמצעות כלים פיננסיים מתקדמים המאפשרים לנו לבצע התאמה מדוייקת של ההלוואה לצרכים העסקיים שלכם. בכדי לתאם איתנו פגישה, צרו איתנו קשר דרך מספר הטלפון המופיע באתר.

תוכן עניינים

למידע נוסף מלאו פרטים

שתפו עם חברים:

אולי יעניין אותך גם..

משכנתא למשקיעים

אם אתם מעוניינים להשקיע בנכס וצריכים מקורות מימון, כדאי שתכירו את האפשרות לקחת משכנתא למשקיעים. תהליך לקיחת המשכנתא במקרה זה היא דומה ללקיחת משכנתא לדירה למגורים, אך יש לדעת כי ישנם מספר הבדלים, כמו הריביות, מסלולי קבלת ההלוואה וההון העצמי שתדרשו לגייס בכדי לקבל את האישור למשכנתא.

הלוואות ליבואנים

כל מסחר במוצרים דורש השקעה כספית המתבצעת במחזורים. בכל פעם שמייבאים סחורות מתחיל מחזור הכולל בין היתר רכישה – שילוח – ומכירה, בכדי לבצע את שלה הרכישה, יש צורך בהשקעה כספית, עד למכירת הסחורה לצרכנים או לעסקים אחרים.

אשראי לעסקים קטנים

אם אתם מנהלים עסק קטן ומעוניינים לקבל מימון בכדי לסייע לעסק לצמוח בשנים הבאות, כדאי לכם לבדוק את האופציות לגבי אשראי לעסקים קטנים. בעשור האחרון ניתן לראות היקף גדול של מסגרות אשראי המגיעות מגורמים חוץ בנקאיים, המספקים פתרונות אשראי גמישים יותר לעומת הבנקים השונים.

מהי משכנתא עסקית?

משכנתא עסקית היא כלי פיננסי חשוב שיכול לתמוך בצמיחה ובהתפתחות של עסקים בכל

הלוואה לכל מטרה

יש תקופות בחיים שבהן אנחנו זקוקים לכסף יותר ממה שההכנסות שלנו מאפשרות. לרוב

מחזור משכנתא חיצוני

מחזור משכנתא חיצוני

אחת האפשרויות המעניינות בתחום המשכנתאות היא “מחזור משכנתא חיצוני”. כאשר אנו מתייחסים למחזור

מחזור משכנתא חלקי

בעולם המשכנתאות ישנם מונחים רבים ואחד מהם הוא “מחזור משכנתא חלקי”. זהו תהליך בו מחליטים

תנאים למשתנתא

משכנתא היא צורת ההלוואה השכיחה ביותר במדינת ישראל, מרבית רוכשי הנכסים הפרטיים והעסקיים

עסקאות פקטורינג

המושג פקטורינג מגיע מהמילה הלועזית FACTOR, שמשמעותה גורם או מתווך. עסקת פקטורינג היא כלי

איחוד הלוואות ומשכנתא

בימים ללא וודאות עם ריבית שרק עולה ומשכנתא והלוואות שרק שעולות בהתאם, שווה לבדוק אפשרות של איחוד הלוואות ומשכנתא על מנת להוריד בהחזר החודשי.

ייעוץ משכנתאות פרטי

לקיחת משכנתא היא אחת ההחלטות הפיננסיות החשובות והמשמעותיות ביותר שאדם יכול לקבל בחייו.