קבוצת פרימיום

PREMIUM

האם כדאי לקחת יועץ משכנתאות

צריכים לקחת משכנתא אבל חוששים מהתהליך?

בדומה לכל לקיחת הלוואה, גם בלקיחת הלוואת משכנתא יש לא מעט חששות לגבי העתיד בעיקר כאשר מדובר על סכומים גבוהים של מאות אלפי שקלים ולעיתים אפילו מעל מיליון שקלים. בכדי שתוכלו לעבור את התהליך בצורה מיטבית, כדאי שתדעו דבר ראשון שיועצי המשכנתאות המספקים לכם שירות בבנקים השונים בישראל, למעשה מייצגים את האינטרסים של הבנק. המטרה שלהם היא לעזור לכם להגיע למסלול משכנתא מתאים מבחינת תנאי הבנק ולאו דווקא מבחינת התנאים המתאימים לכם. אז האם כדאי לקחת יועץ משכנתאות פרטי שיסייע לכם בתהליך? התשובה היא בהחלט כן! היום יועץ משכנתאות פרטי הוא כלי פיננסי חיוני ביותר לשמירה על האינטרסים הכלכליים שלכם בבחירת מסלול התשלום להחזר המשכנתא.

יועץ מיחזור משכנתא לשיפור תנאים

תנאי המשכנתא שלכם אינם חייבים להיות אותו דבר כל תקופת ההחזרה. כלומר, גם לאחר מספר שנים של החזר תשלומים חודשי, יש לכם אפשרות לבדוק את האופציה למחזור המשכנתא שלכם. התהליך מאוד דומה ללקיחת משכנתא חדשה והוא יכול לאפשר לכם לעשות 2 דברים – להפחית את תשלומי המשכנתא החודשיים ולפרוס את המשכנתא לתקופה ארוכה יותר במטרה להפחית מעומס התשלומים, או לסגור חלק מהמשכנתא ולקבוע משכנתא חדשה לתקופת תשלומים קצרה יותר ומתאימה יותר למצב הפיננסי הנוכחי שלכם. פנייה ליועץ מיחזור משכנתא במקרה זה יכולה לעזור לכם לבחור את המסלול המתאים ביותר עבורכם.

ייעוץ משכנתא עסקית למבנים מסחריים

אם מצאתם נכס מסחרי להשקעה או לשימוש עבור העסק שלכם, גם כאן חשוב שיהיה לכם ליווי מלא ללקיחת משכנתא. משכנתא עסקית מספקת לכם מימון פיננסי לרכישה של נכס אשר יהיה משועבד לבנק בתקופת התשלומים. המשכנתא העסקית רלוונטית הן למבנים משרדיים והן למפעלים שלמים ובמקרים מסוימים מדובר על עסקאות במחירים גבוהים מאוד. ליווי מלא לייעוץ משכנתא עסקית יסייע לכם לעשות את הבחירה המושכלת לגבי הנכס ולבנות אסטרטגיה עסקית ופיננסית מדויקת יותר לשנים הבאות.

האם כדאי לקחת יועץ משכנתאות?

אם אתם רוצים לדעת האם כדאי לקחת יועץ משכנתאות ומה היתרונות בליווי פרטי לקבלת משכנתא, צרו קשר עם קבוצת פרימיום המעסיקה יועצי משכנתאות מהשורה הראשונה בתחום המלווים מאות זוגות ויחידים בכל שנה בדרך לקבלת משכנתא למגורים או משכנתא לעסקים.

תוכן עניינים

למידע נוסף מלאו פרטים

שתפו עם חברים:

אולי יעניין אותך גם..

משכנתא למשקיעים

אם אתם מעוניינים להשקיע בנכס וצריכים מקורות מימון, כדאי שתכירו את האפשרות לקחת משכנתא למשקיעים. תהליך לקיחת המשכנתא במקרה זה היא דומה ללקיחת משכנתא לדירה למגורים, אך יש לדעת כי ישנם מספר הבדלים, כמו הריביות, מסלולי קבלת ההלוואה וההון העצמי שתדרשו לגייס בכדי לקבל את האישור למשכנתא.

הלוואות ליבואנים

כל מסחר במוצרים דורש השקעה כספית המתבצעת במחזורים. בכל פעם שמייבאים סחורות מתחיל מחזור הכולל בין היתר רכישה – שילוח – ומכירה, בכדי לבצע את שלה הרכישה, יש צורך בהשקעה כספית, עד למכירת הסחורה לצרכנים או לעסקים אחרים.

אשראי לעסקים קטנים

אם אתם מנהלים עסק קטן ומעוניינים לקבל מימון בכדי לסייע לעסק לצמוח בשנים הבאות, כדאי לכם לבדוק את האופציות לגבי אשראי לעסקים קטנים. בעשור האחרון ניתן לראות היקף גדול של מסגרות אשראי המגיעות מגורמים חוץ בנקאיים, המספקים פתרונות אשראי גמישים יותר לעומת הבנקים השונים.

מהי משכנתא עסקית?

משכנתא עסקית היא כלי פיננסי חשוב שיכול לתמוך בצמיחה ובהתפתחות של עסקים בכל

הלוואה לכל מטרה

יש תקופות בחיים שבהן אנחנו זקוקים לכסף יותר ממה שההכנסות שלנו מאפשרות. לרוב

מחזור משכנתא חיצוני

מחזור משכנתא חיצוני

אחת האפשרויות המעניינות בתחום המשכנתאות היא “מחזור משכנתא חיצוני”. כאשר אנו מתייחסים למחזור

מחזור משכנתא חלקי

בעולם המשכנתאות ישנם מונחים רבים ואחד מהם הוא “מחזור משכנתא חלקי”. זהו תהליך בו מחליטים

תנאים למשתנתא

משכנתא היא צורת ההלוואה השכיחה ביותר במדינת ישראל, מרבית רוכשי הנכסים הפרטיים והעסקיים

עסקאות פקטורינג

המושג פקטורינג מגיע מהמילה הלועזית FACTOR, שמשמעותה גורם או מתווך. עסקת פקטורינג היא כלי

איחוד הלוואות ומשכנתא

בימים ללא וודאות עם ריבית שרק עולה ומשכנתא והלוואות שרק שעולות בהתאם, שווה לבדוק אפשרות של איחוד הלוואות ומשכנתא על מנת להוריד בהחזר החודשי.

ייעוץ משכנתאות פרטי

לקיחת משכנתא היא אחת ההחלטות הפיננסיות החשובות והמשמעותיות ביותר שאדם יכול לקבל בחייו.