קבוצת פרימיום

PREMIUM

מחיקת חובות בהוצאה לפועל

המצב הכלכלי הוא אחד הגורמים המשפיעים על איכות החיים שלנו. כשהכלכלה שלנו מצויה באיזון, אנחנו יכולים להתרכז במטרות האישיות אליהן אנו שואפים. אך המציאות, היא לא תמיד כזו ולעיתים אנו מתמודדים עם קשיים כלכליים וחובות המגיעים לידי הוצאה לפועל.
זו הסיבה שכדאי לנו להבין את הנושא של מחיקת חובות בהוצאה לפועל, אילו כלים ואפשרויות עומדים לרשותנו, איך המערכת המשפטית מטפלת במצבים אלו, ובאילו שיטות ניתן להתמודד ולהגיע לפתרונות.

מהו תהליך מחיקת חובות בהוצאה לפועל?

כשאנו מדברים על מחיקת חובות בהוצאה לפועל, אנו מתייחסים לסדרה של פעולות הנעשות במטרה להקל על העומס הכלכלי של החייב. לכל חייב ישנם כלים משפטיים וכלכליים שבאמצעותם הוא יכול להתמודד עם מצבו, אך הדרך אליהם דורשת הכרה והבנה.
אחת הטעויות הנפוצות היא ההבחנה בין הוצאה לפועל לבין פשיטת רגל. הוצאה לפועל היא מוסד רשמי האחראי לאכיפת הגבייה של חובות, בעוד שפשיטת רגל היא תהליך משפטי שבו החייב מודיע על כך שאין לו את היכולת להחזיר את החוב שנטל. מחיקת חובות בהוצאה לפועל הוא תהליך המאפשר לחייב למצוא דרכים לפתור את מצבו הכלכלי לפני שהוא מגיע לשלב פשיטת רגל.

לפני שאתם פונים לבית המשפט או לכל גוף אחר, עליכם להקדיש זמן להבנה של המצב הכלכלי בו אתם נמצאים. זהו שלב הדורש סקירה של החובות: אילו סכומים מדובר, ואילו מהם דורשים התערבות מיידית. הכרה במצב הכלכלי תסייע לכם לבחור את הדרכים הנכונות לפעולה. לאחר שתבינו את המצב, תוכלו לחפש את עזרתו של מומחה בתחום שיציג בפניכם את הדרכים לטיפול בחוב או להגעה להסכמים עם הגופים הדורשים את התשלום.
קיימות גם אפשרויות משפטיות נוספות להתמודדות עם החוב במסגרת הוצאה לפועל. ניתן לגשת להסדרי פשרה או לנסות ולבצע הסדרת חוב מול הבנק, להגיש דרישה לגילוי חוב לבית המשפט או בקשה להקלה בגובה החוב.

קבוצת פרימיום פתרונות אשראי הפועלת באמצעות צוות מורשה ומנוסה, מציעה לכם פתרון מותאם אישית, שיכול להביא למחיקת חובות בהוצאה לפועל בעזרת הלוואה לסגירת החוב או כלים נוספים. אנחנו פה כדי לסייע לכם ולייצג אתכם באופן מקצועי, שקוף וחסר פשרות. זה הזמן להשיב לעצמכם את השליטה על המצב הכלכלי. פנו אלינו כבר היום לקראת עתיד כלכלי בטוח יותר.

תוכן עניינים

למידע נוסף מלאו פרטים

שתפו עם חברים:

אולי יעניין אותך גם..

משכנתא למשקיעים

אם אתם מעוניינים להשקיע בנכס וצריכים מקורות מימון, כדאי שתכירו את האפשרות לקחת משכנתא למשקיעים. תהליך לקיחת המשכנתא במקרה זה היא דומה ללקיחת משכנתא לדירה למגורים, אך יש לדעת כי ישנם מספר הבדלים, כמו הריביות, מסלולי קבלת ההלוואה וההון העצמי שתדרשו לגייס בכדי לקבל את האישור למשכנתא.

הלוואות ליבואנים

כל מסחר במוצרים דורש השקעה כספית המתבצעת במחזורים. בכל פעם שמייבאים סחורות מתחיל מחזור הכולל בין היתר רכישה – שילוח – ומכירה, בכדי לבצע את שלה הרכישה, יש צורך בהשקעה כספית, עד למכירת הסחורה לצרכנים או לעסקים אחרים.

אשראי לעסקים קטנים

אם אתם מנהלים עסק קטן ומעוניינים לקבל מימון בכדי לסייע לעסק לצמוח בשנים הבאות, כדאי לכם לבדוק את האופציות לגבי אשראי לעסקים קטנים. בעשור האחרון ניתן לראות היקף גדול של מסגרות אשראי המגיעות מגורמים חוץ בנקאיים, המספקים פתרונות אשראי גמישים יותר לעומת הבנקים השונים.

מהי משכנתא עסקית?

משכנתא עסקית היא כלי פיננסי חשוב שיכול לתמוך בצמיחה ובהתפתחות של עסקים בכל

הלוואה לכל מטרה

יש תקופות בחיים שבהן אנחנו זקוקים לכסף יותר ממה שההכנסות שלנו מאפשרות. לרוב

מחזור משכנתא חיצוני

מחזור משכנתא חיצוני

אחת האפשרויות המעניינות בתחום המשכנתאות היא “מחזור משכנתא חיצוני”. כאשר אנו מתייחסים למחזור

מחזור משכנתא חלקי

בעולם המשכנתאות ישנם מונחים רבים ואחד מהם הוא “מחזור משכנתא חלקי”. זהו תהליך בו מחליטים

תנאים למשתנתא

משכנתא היא צורת ההלוואה השכיחה ביותר במדינת ישראל, מרבית רוכשי הנכסים הפרטיים והעסקיים

עסקאות פקטורינג

המושג פקטורינג מגיע מהמילה הלועזית FACTOR, שמשמעותה גורם או מתווך. עסקת פקטורינג היא כלי

איחוד הלוואות ומשכנתא

בימים ללא וודאות עם ריבית שרק עולה ומשכנתא והלוואות שרק שעולות בהתאם, שווה לבדוק אפשרות של איחוד הלוואות ומשכנתא על מנת להוריד בהחזר החודשי.

ייעוץ משכנתאות פרטי

לקיחת משכנתא היא אחת ההחלטות הפיננסיות החשובות והמשמעותיות ביותר שאדם יכול לקבל בחייו.