קבוצת פרימיום

mortgages

מיחזור משכנתא

מיחזור משכנתא הינו הליך בו סוגרים משכנתא קיימת ולוקחים במקומה משכנתא חדשה בעלויות נמוכות ובתנאים טובים יותר.

מטרת המיחזור היא לחסוך כסף ולהתאים את החזרי המשכנתא למצב הריביות במשק ולשינויים הפיננסים והאישיים בחייכם.

מיחזור המשכנתא יאפשר לכם להקטין את ההחזר החודשי, או לקצר את משך חיי המשכנתא, בהתאם לצרכים המשתנים שלכם וליעדיכם הכלכליים.

לבנקים אין רצון למחזר את המשכנתא שלכם. שכן, באמצעות הליך מיחזור המשכנתא אתם חוסכים כסף והבנקים מרוויחים פחות.

יועצי המשכנתאות והכלכלנים המנוסים והמקצועיים שלנו, יבנו עבורכם תמהיל משכנתא חסכוני, המתואם ליכולות ולצרכים האישיים והכלכליים של כל אחד מכם.

מערכת היחסים שלנו עם המערכת הבנקאית מאפשרת לנו להשיג עבורכם את התנאים הטובים ביותר. אנו נבחן עבורכם את כדאיות המיחזור ונבצע עבורכם משא ומתן עם הבנקים השונים.

מתעניינים במיחזור משכנתא? אנו נדאג שתחסכו זמן וכסף. כל שעליכם לעשות זה להגיע ליום החתימה בבנק. גם ביום משמח זה המשפיע על עתידכם הכלכלי, אנו נהיה שם לצדכם ונדאג שתצאו מהבנק מחוייכים ומרוצים.

מומלץ לקחת יום חופש מהעבודה, להתפנק ולבלות לאחר החתימה בבנק. מגיע לכם!

משכנתא היא ההתחייבות הגדולה ביותר שלוקח על עצמו אדם בחייו הפרטיים, כשלרוב מדובר במאות אלפי שקלים בפרישת החזרים ארוכת שנים. במהלך השנים האלו מתרחשים שינויים במצבה הכלכלי של המשפחה ובמשק המקומי, שהופכים את המשכנתא הנוכחית לבלתי כדאיות או לא מתאימה מספיק ליעדים. חברת קבוצת פרימיום מעמידה לרשותכם יועצי משכנתאות מנוסים ביותר אשר יעשו עבורכם את כל העבודה, ויביאו לכם את המשכנתא הטובה ביותר שאפשר לבקש.

למה עם קבוצת פרימיום?

כיום יש בארץ לא מעט בעלי מקצוע בתחום מיחזור משכנתא המציעים את שירותיהם לציבור הרחב. ואולם, רק מעטים מהם אם בכלל מסוגלים להציע את היתרונות המיוחדים שלנו:

  • הישגים מרשימים: אנו עובדים עם מגוון רחב של לקוחות פרטיים ועסקיים, ועם השנים הצלחנו להשיג להם חיסכון של כ- 160 מיליון שקלים, ו- 98% הצלחה של אישורי הלוואות.

  • שיטה בדוקה ויסודית – חברתנו פועלת על פי שיטת ההנדסה הפיננסית אשר מטרתה להבטיח מראש את עתידכם הכלכלי ומטרותיכם. לשם כך אנו מפעילים תהליך יסודי ומעמיק המביא למיצוי הפוטנציאל הרווחי שלכם, וזאת לאור הבנת ההתחייבויות, הכרת הנכסים, תעדוף מטרות, התאמת המוצרים הטובים והנכונים ביותר, ובניית הגנות.

  • ליווי אישי – אנו דואגים ללוות מקרוב כל אחד מלקוחותינו, קטן כגדול, בזמינות גבוהה ותוך היכרות מצוינת איתו ועם מצבו הכלכלי, כאשר הליווי ניתן בהליך מסודר ומוגדר לכל אורך חיי ההלוואה. איכות השירות שלנו היא אחת הסיבות להמלצות המצוינות שאנו מקבלים מלקוחות מכל רחבי ישראל.

  • מקצוענות לשמה – המחויבות שלנו היא אך ורק לטובתו של הלקוח. העבודה נעשית ללא שיקולים זרים ובשקיפות מלאה, לרבות ניהול משא ומתן נחרץ מול הבנקים.

ליהנות מראש שקט

אנו מבינים כי החזרי המשכנתא יכולים להוות מקור לדאגות ולמצוקה, אך גם יודעים שבמקרים רבים ניתן להקל את הקושי באופן ניכר. לאורך השנים ליווינו לקוחות פרטיים רבים שחלקם אף היו על סף אובדן הבית, ולצידם לקוחות עסקיים גדולים שנטלו הלוואות בעשרות מיליוני שקלים.

בכל המקרים הצלחנו להשיג חיסכון משמעותי ביותר במשכנתא תוך התאמת התמהיל ליעדים הכלכליים ולמצב השוק. בתוך כך, לקוחותינו נהנו מראש שקט ומיכולת להמשיך ולנהל את חייהם בשגרה, מבלי להתאמץ באופן מיוחד או לדאוג להשגת המטרות.

זאת מאחר שאנו נוטלים על עצמנו את כל המלאכה מאלף ועד תו, החל מבחינת כדאיות המחזור ועד לניהול המשא ומתן מול הבנקים. למעשה, כל שלקוחותינו צריכים לעשות הוא רק להגיע לבנק ביום החתימה, ולאחר מכן להרשות לעצמם להרים כוסית על העסקה המוצלחת.

למידע נוסף מלאו פרטים

משכנתאות

משכנתאות ושוק הדיור

שוק הדיור המשיך להתאושש בחודש אפריל כפי שעולה מהנתונים השוטפים – על פי הלמ”ס, סך הדירות שנמכרו
בחודש אפריל הסתכמו בכ-7.8 אלף (מנוכה עונתיות), עלייה של 3.7% בהשוואה לחודש הקודם ועלייה של כ-30% בהשוואה לאפריל אשתקד.

משכנתא הפוכה

הגעתם לגיל פרישה? אתם בני 60 ומעלה? מגיע לכם ליהנות מרווחה כלכלית ולהגשים

משכנתא למסורבים

האתגרים הגדולים בקבלת משכנתא לבית חדש מגיעים במקרים בהם המבקשים זקוקים למשכנתא למסורבים

שתפו: