קבוצת פרימיום

PREMIUM

משכנתא חדשה לדיור או להשקעה


מתכננים לקנות בית למגורים או להשקעה?

החלום של קניית בית להשקעה או למגורים הוא חלום של מרבית הישראלים היום וישנם כאלה העושים את הצעד הראשון שלהם לקבלת משכנתא לאחר שמצאו דירה או בית המתאים ביותר עבורם. במידה ומצאתם את הנכס המתאים או שאתם בתהליך החיפוש, חשוב שתהיה לכם כתובת קבועה לקבלת ייעוץ לגבי משכנתא חדשה לדיור או להשקעה. ייעוץ משכנתאות מקצועית מקצועי, יכול לסייע לכם לקדם את התהליך ולמצוא את תמהיל המשכנתא המתאים ביותר עבורכם, בין אם זו דירה לצורך השקעה ובין אם זו דירה לצורך מגורים.

ייעוץ לקבלת משכנתא בתנאים אטרקטיביים

לפני שאתם פונים לייעוץ מאנשי מקצועי מומחים למשכנתאות, כדאי להבין את המושגים הכלליים של לקיחת משכנתא. בחיפוש אחר משכנתא בתנאים אטרקטיביים, חשוב להבין כי הלוואות משכנתא ניתנת לפריסת תשלומים עד גיל 75 או לחילופין לתקופה מקסימלית של שלושים שנה. בנוסף לכך, פריסת התשלומים נקבעת על פי כושר ההחזר שלכם וכמובן ההון הראשוני איתו אתם מגיעים לבנק. ברוב המקרים, הבנקים יאשרו החזר חודשי של עד 35 אחוזים מההכנסה הפנויה שלכם ותדרשו להציג תלושי משכורות של 3 חודשים אחרונים לפחות, בין אם אתם לקוחות של הבנק ובין אם אתם לקוחות של בנק אחר. אין חובה לקחת משכנתא בבנק בו נמצא החשבון שלכם ולמעשה יש לכם אפשרות להתמקח עם כל הבנקים במקביל.

היתרונות של ייעוץ משכנתאות מקצועי

הלוואת המשכנתא היא כנראה ההלוואה הגבוהה ביותר שתקחו בחייכם. זו הסיבה שכדאי לכם לפנות לייעוץ משכנתאות מקצועי בתהליך קבלת המשכנתא. ייעוץ של יועצי משכנתאות מנוסים, יכול לחסוך לכם עשרות אלפי שקלים בטווח הארוך בתהליך ההחזר של המשכנתא. בחירת מסלול המשכנתא תואמת ליכולות הכלכליות שלכם וניתן לעשות זאת תוך כדי ביצוע סקירה פיננסית של ההכנסות וההוצאות שלכם במטרה לגבש אסטרטגיה נכונה למימון רכישת נכסים גם בעתיד.

משכנתא חדשה לדיור או להשקעה

לקבלת פרטים נוספים לגבי משכנתא חדשה לדיור או להשקעה, צרו קשר עם קבוצת פרימיום הנחשבת לקבוצה המובילה כיום לייעוץ משכנתאות ללקוחות פרטיים ועסקיים. צוות החברה מביא איתו ידע וניסיון במציאת פתרונות פיננסיים לרכישת נכסים להשקעה או למגורים בשיטות עבודה מתקדמות ונוחות.

תוכן עניינים

למידע נוסף מלאו פרטים

שתפו עם חברים:

אולי יעניין אותך גם..

משכנתא למשקיעים

אם אתם מעוניינים להשקיע בנכס וצריכים מקורות מימון, כדאי שתכירו את האפשרות לקחת משכנתא למשקיעים. תהליך לקיחת המשכנתא במקרה זה היא דומה ללקיחת משכנתא לדירה למגורים, אך יש לדעת כי ישנם מספר הבדלים, כמו הריביות, מסלולי קבלת ההלוואה וההון העצמי שתדרשו לגייס בכדי לקבל את האישור למשכנתא.

הלוואות ליבואנים

כל מסחר במוצרים דורש השקעה כספית המתבצעת במחזורים. בכל פעם שמייבאים סחורות מתחיל מחזור הכולל בין היתר רכישה – שילוח – ומכירה, בכדי לבצע את שלה הרכישה, יש צורך בהשקעה כספית, עד למכירת הסחורה לצרכנים או לעסקים אחרים.

אשראי לעסקים קטנים

אם אתם מנהלים עסק קטן ומעוניינים לקבל מימון בכדי לסייע לעסק לצמוח בשנים הבאות, כדאי לכם לבדוק את האופציות לגבי אשראי לעסקים קטנים. בעשור האחרון ניתן לראות היקף גדול של מסגרות אשראי המגיעות מגורמים חוץ בנקאיים, המספקים פתרונות אשראי גמישים יותר לעומת הבנקים השונים.

מהי משכנתא עסקית?

משכנתא עסקית היא כלי פיננסי חשוב שיכול לתמוך בצמיחה ובהתפתחות של עסקים בכל

הלוואה לכל מטרה

יש תקופות בחיים שבהן אנחנו זקוקים לכסף יותר ממה שההכנסות שלנו מאפשרות. לרוב

מחזור משכנתא חיצוני

מחזור משכנתא חיצוני

אחת האפשרויות המעניינות בתחום המשכנתאות היא “מחזור משכנתא חיצוני”. כאשר אנו מתייחסים למחזור

מחזור משכנתא חלקי

בעולם המשכנתאות ישנם מונחים רבים ואחד מהם הוא “מחזור משכנתא חלקי”. זהו תהליך בו מחליטים

תנאים למשתנתא

משכנתא היא צורת ההלוואה השכיחה ביותר במדינת ישראל, מרבית רוכשי הנכסים הפרטיים והעסקיים

עסקאות פקטורינג

המושג פקטורינג מגיע מהמילה הלועזית FACTOR, שמשמעותה גורם או מתווך. עסקת פקטורינג היא כלי

איחוד הלוואות ומשכנתא

בימים ללא וודאות עם ריבית שרק עולה ומשכנתא והלוואות שרק שעולות בהתאם, שווה לבדוק אפשרות של איחוד הלוואות ומשכנתא על מנת להוריד בהחזר החודשי.

ייעוץ משכנתאות פרטי

לקיחת משכנתא היא אחת ההחלטות הפיננסיות החשובות והמשמעותיות ביותר שאדם יכול לקבל בחייו.