קבוצת פרימיום

mortgages

משכנתא חדשה

אנו בקבוצת פרימיום משכנתאות והנדסה פיננסית, נסייע לכם לממש את שאיפותיכם.

לקיחת משכנתא חדשה הינה צעד חשוב בעל השפעה עצומה על עתידכם הכלכלי. על כן, חשוב מאוד להתאים את המשכנתא לצרכים האישיים שלכם.
אחת הטעויות הנפוצות בלקיחת משכנתא, היא התאמתה ליכולת ההחזר החודשי כיום תוך התעלמות משינויים עתידיים בחיים שעשויים להשפיע על יכולת ההחזר החודשי.

הרי יכולת ההחזר של זוג צעיר ללא ילדים משתנה מיד עם הולדת הילדים. ובהמשך, כשהילדים גדלים, גם גובה ההוצאות בבית משתנה. כמובן, שגם בצד ההכנסות יש שינויים טבעיים, כמו קידום המלווה בתוספת שכר ואירועים אישיים או אחרים בעלי השפעה כלכלית ארוכת טווח. לפיכך, חשוב מאוד לבחון את גובה ההחזר החודשי בהתייחס לאורך כל חיי המשכנתא.

משכנתא לא לוקחים לבד. הבנק הינו הוא גוף עסקי אשר מטרתו למקסם את רווחיו. נציגי המשכנתאות בבנק פועלים משיקולי רווח וישווקו לכם משכנתאות במסלולים אשר בהכרח יניבו לבנק רווח כספי גדול.

אנו בקבוצת פרימיום, מתמחים בייעוץ משכנתאות אובייקטיבי המותאם לצורכי הלקוח. אנו מחויבים ללקוחותינו בלבד.
שמנו לנו כמטרה לדאוג לעתידכם הכלכלי ולספק לכם משכנתא חסכונית, בתנאים הטובים ביותר. משכנתא המתחשבת בשינויים הצפויים בחייכם ובתקציב הנלווה אליהם.

לקוחותינו נהנים מליווי אישי ומקצועי לאורך כל חייי המשכנתא.תמהיל משכנתא מושכל יכול לחסוך ללווה עד מאות אלפי שקלים.אנו נחסוך לכם זמן יקר ובירוקרטיה מעייפת ובעיקר, נחסוך לכם הרבה מאוד כסף

למידע נוסף מלאו פרטים

משכנתאות

משכנתאות ושוק הדיור

שוק הדיור המשיך להתאושש בחודש אפריל כפי שעולה מהנתונים השוטפים – על פי הלמ”ס, סך הדירות שנמכרו
בחודש אפריל הסתכמו בכ-7.8 אלף (מנוכה עונתיות), עלייה של 3.7% בהשוואה לחודש הקודם ועלייה של כ-30% בהשוואה לאפריל אשתקד.

משכנתא הפוכה

הגעתם לגיל פרישה? אתם בני 60 ומעלה? מגיע לכם ליהנות מרווחה כלכלית ולהגשים

משכנתא למסורבים

האתגרים הגדולים בקבלת משכנתא לבית חדש מגיעים במקרים בהם המבקשים זקוקים למשכנתא למסורבים

שתפו: