קבוצת פרימיום

mortgages

משכנתא למסורבים

האתגרים הגדולים בקבלת משכנתא לבית חדש מגיעים במקרים בהם המבקשים זקוקים למשכנתא למסורבים בבנק.
לא פעם ישראלים רבים המבקשים לקבל מהבנק משכנתא נתקלים בסירוב הנובע ממגוון סיבות שונות ומגוונות.


היות וישנם גורמים שונים המשפיעים על קבלה או אי קבלת המשכנתא, מומלץ להיוועץ עם מומחה בתחום עוד בטרם הגשת הבקשה לקבלת משכנתא על מנת להעריך את היתכנות קבלת התשובה החיובית בדבר קבלת המשכנתא.

במקרה בו הגשתם כבר את הבקשה וקיבלתם סירוב, חשוב לדעת כי ניתן למצוא כיום פתרונות נוספים לקבלת המשכנתא וכל זאת בהתאם לסיבת הסירוב של הבנק.

אנו  בקבוצת פרימיום פתרונות אשראי, מלווים את לקוחותינו בתהליך קבלת המשכנתא ומעניקים את שירותינו גם ללקוחות הזקוקים למשכנתא למסורבים וכל זאת כאשר טובת הלקוח שלנו לנגד עינינו לאורך כל התהליך.

גורמים שעשויים להוביל לסירוב משכנתא

כמו שציינו למעלה, הסיבות לסירוב קבלת משכנתא על ידי הבנק הן רבות ומגוונות. כידוע, סכום המשכנתא הניתן על ידי הבנק הוא סכום גבוה ולכן הבנקים בישראל עורכים שלל בדיקות טרם אישור המשכנתא וזאת על מנת להבטיח ככל הניתן כי הלווה יוכל לעמוד בהתחייבויות הכספיות לצורך החזרת המשכנתא. 


כאשר הלקוח פונה אל הבנק לקבלת משכנתא, מבצעים בבנק בדיקת רקע פיננסית באמצעותה מתקבלת תמונה של מצבו הפיננסי של הלקוח כך שבמקרה שדירוג האשראי שלו נמוך במרבית המקרים הבנק יסרב לתת משכנתא.


כל בנק מעמיד דרישות שונות לקבלת המשכנתא ולעיתים לקוח מסוים שיכולותיו לא עומדות עם דרישות הבנק לא יוכל לקבל מהם את המשכנתא ויהיה עליו לחפש בנק אחר אשר דרישותיו פחות נוקשות.


אחת הסיבות הנפוצות ביותר היא כשללקוח ישנו עבר של התנהלות פיננסית לא תקינה דוגמת צ’קים חוזרים, אי עמידה בהלוואה ישנה או בהוראות קבע, עיקולים, הוצאה לפועל, פשיטת רגל וכדומה.


במקרים בהם חזרו למעלה מעשרה צ’קים של הלקוח היות ואין כיסוי לדוגמא, הבנק הופך את חשבונו של הלקוח לחשבון מוגבל, מצב בו הבנקים לא מאשרים משכנתא.

במקרים מסוימים המשכנתא לא מאושרת מסיבות שלא תלויות במבקשי המשכנתא, לדוגמא כאשר מדובר על רישום לא תקין ברשות המקרקעין אודות הדירה אותה מבקשים לרכוש, חריגות בנייה או במקרה של עיקול או שעבוד הנכס.

 

כמו כן, לעיתים הערכה של הנכס על ידי שמאי שלא עומדת על סכום שטר המכר (הערכה נמוכה) יכולה גם להוביל לסירוב בקבלת המשכנתא.


ישנם מקרים רבים נוספים בהם מתקבל סירוב מהבנק לקבלת משכנתא ולכן ההמלצה הטובה ביותר היא להתייעץ עם חברה המתמחה בתחום המשכנתאות, כמו חברת פרימיום פתרונות אשראי, המציעה שירותי ייעוץ וליווי בתהליך קבלת המשכנתא.

ליווי מקצועי בקבלת משכנתא

בין אם אתם מתכננים לקחת משכנתא מהבנק ובין אם כבר ביקשתם וקיבלתם סירוב, הדרך המומלצת ביותר לעבור את התהליך בהצלחה היא באמצעות ליווי של אנשי מקצוע מגוף חיצוני שאין לו קשר לבנק.


חברה חיצונית המתמחה בפתרונות אשראי וייעוץ משכנתאות, המעמידה לרשותכם יועץ שבקיא בתחום ומכיר את כל הגורמים העלולים להקשות עליכם בתהליך קבלת המשכנתא, תוכל להשיג עבורכם את המשכנתא בתנאים הטובים ביותר בהתאם להכנסות שלכם, מצבכם הפיננסי ומתוך ראייה רחבה על כלל הפרמטרים השונים.


אנו בחברת פרימיום ייעוץ משכנתאות מלווים את לקוחותינו החל משיחת הייעוץ הראשונית, דרך הבנת צורכי הלקוח, בנייה של תמהיל הלוואה בהתאמה אישית, קבלת הצעות מהבנקים השונים ועד לחתימה בבנק בו הלקוח שלנו יקבל את תנאי המשכנתא הטובים ביותר בהתאם למצבו הפיננסי. לקוחותינו נהנים משירות מקצועי, הוגן, אמין ואדיב כאשר טובת הלקוח שלנו לנגד עינינו ואנו עובדים מתוך רצון לאתר עבור לקוחותינו את ההצעה המשתלמת ביותר תוך זמן קצר ומבלי שיבזבז את הזמן. מזמינים גם אתכם להצטרף לחוג לקוחותינו המרוצים ואנו נשמח ללוות אתכם עד לקבלת המשכנתא המיוחלת.


לפרטים נוספים אודות השירותים שלנו, התקשרו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.

למידע נוסף מלאו פרטים

משכנתאות

משכנתאות ושוק הדיור

שוק הדיור המשיך להתאושש בחודש אפריל כפי שעולה מהנתונים השוטפים – על פי הלמ”ס, סך הדירות שנמכרו
בחודש אפריל הסתכמו בכ-7.8 אלף (מנוכה עונתיות), עלייה של 3.7% בהשוואה לחודש הקודם ועלייה של כ-30% בהשוואה לאפריל אשתקד.

משכנתא הפוכה

הגעתם לגיל פרישה? אתם בני 60 ומעלה? מגיע לכם ליהנות מרווחה כלכלית ולהגשים

משכנתא חדשה

אנו בקבוצת פרימיום משכנתאות והנדסה פיננסית, נסייע לכם לממש את שאיפותיכם. לקיחת משכנתא

שתפו: