קבוצת פרימיום

PREMIUM

משכנתא למשקיעים

מצאתם נכס להשקעה? זה הזמן לקחת משכנתא!

אם אתם מעוניינים להשקיע בנכס וצריכים מקורות מימון, כדאי שתכירו את האפשרות לקחת משכנתא למשקיעים. תהליך לקיחת המשכנתא במקרה זה היא דומה ללקיחת משכנתא לדירה למגורים, אך יש לדעת כי ישנם מספר הבדלים, כמו הריביות, מסלולי קבלת ההלוואה וההון העצמי שתדרשו לגייס בכדי לקבל את האישור למשכנתא.

ההמלצה היא למצוא קודם כל נכס המתאים להשקעה ולבצע חישוב של כל העלויות הנדרשות ורק לאחר מכן להתחיל בתהליך לקבלת משכנתא. בתהליך חישוב העלויות יש להתייחס גם למיסוי הרכישה. באמצעות ייעוץ מקצועי של יועצי משכנתאות מנוסים, תוכלו לקחת החלטות בצורה מושכלת ולקדם את תהליך רכישת הנכס להשקעה.

מה ההון העצמי שצריך לגייס?

נכון לשנת 2024, ההון העצמי שלכם צריך להיות לפחות 50 אחוזים ממחיר רכישת הנכס וזאת בכדי לקבל אישור עקרוני מהבנק. הבנק מצידו יכול לשלוח שמאי מקרקעין על מנת לקבל אינדיקציה לגבי שווי הנכס בכדי לאשר לכם את הלוואת המשכנתא. לאחר שהשגתם את ההון הראשוני בכדי לרכוש את הנכס, יועץ המשכנתאות יסייע לכם לבנות תמהיל משכנתא בהתאמה אישית, במטרה שישרת אתכם כלכלית בצורה יעילה לשנים הבאות. תכנון נכון של התקציב שלכם הוא קריטי על מנת שתוכלו לעמוד בהחזרי תשלומי המשכנתא בעתיד.

האם כדאי לקחת הלוואה עסקית לנכס?

עסקים רבים בישראל מחליטים בשלב מסויים לרכוש נכס ולהפסיק לשלם שכירות לתקופות ארוכות. הרעיון של משכנתא למשקיעים לנכס עסקי דומה מאוד למשכנתא לנכס למגורים, אך עם זאת התנאים כאן יהיו שונים ובדרך כלל יהיה מדובר על החזר משכנתא בתקופה קצרה יותר של 10 שנים ולא 20 או 30 שנה. אם אתם מעוניינים להשקיע בנכס לעסק או לצורך השכרה לדיירים, אנחנו בקבוצת פרימיום נסייע לכם בפתרונות המימון המתאימים ביותר. אנחנו מציעים שירותי ייעוץ ותכנון פיננסי, המביאים בחישוב את כל הצרכים הכלכליים שלכם בהווה ובעתיד. אנחנו מספקים ליווי מקצועי לניהול משא ומתן מול הבנקים השונים כבר למעלה מ-20 שנה ויכולים לסייע גם לכם בתהליך קבלת המשכנתא.

קביעת פגישה לייעוץ משכנתא למשקיעים

אם החלטתם להתקדם לרכישת הנכס שמצאתם, זה הזמן לתאם פגישה עם יועצי משכנתא למשקיעים דרך מספר הטלפון המופיע באתר. אנחנו בקבוצת פרימיום מציעים לכם ליווי מלא לכל התהליך מול הבנקים, במטרה למקסם את האינטרסים הכלכליים שלכם בתהליך קבלת המשכנתא לרכישת הנכס להשקעה.

תוכן עניינים

למידע נוסף מלאו פרטים

שתפו עם חברים:

אולי יעניין אותך גם..

הלוואות ליבואנים

כל מסחר במוצרים דורש השקעה כספית המתבצעת במחזורים. בכל פעם שמייבאים סחורות מתחיל מחזור הכולל בין היתר רכישה – שילוח – ומכירה, בכדי לבצע את שלה הרכישה, יש צורך בהשקעה כספית, עד למכירת הסחורה לצרכנים או לעסקים אחרים.

אשראי לעסקים קטנים

אם אתם מנהלים עסק קטן ומעוניינים לקבל מימון בכדי לסייע לעסק לצמוח בשנים הבאות, כדאי לכם לבדוק את האופציות לגבי אשראי לעסקים קטנים. בעשור האחרון ניתן לראות היקף גדול של מסגרות אשראי המגיעות מגורמים חוץ בנקאיים, המספקים פתרונות אשראי גמישים יותר לעומת הבנקים השונים.

מהי משכנתא עסקית?

משכנתא עסקית היא כלי פיננסי חשוב שיכול לתמוך בצמיחה ובהתפתחות של עסקים בכל

הלוואה לכל מטרה

יש תקופות בחיים שבהן אנחנו זקוקים לכסף יותר ממה שההכנסות שלנו מאפשרות. לרוב

מחזור משכנתא חיצוני

מחזור משכנתא חיצוני

אחת האפשרויות המעניינות בתחום המשכנתאות היא “מחזור משכנתא חיצוני”. כאשר אנו מתייחסים למחזור

מחזור משכנתא חלקי

בעולם המשכנתאות ישנם מונחים רבים ואחד מהם הוא “מחזור משכנתא חלקי”. זהו תהליך בו מחליטים

תנאים למשתנתא

משכנתא היא צורת ההלוואה השכיחה ביותר במדינת ישראל, מרבית רוכשי הנכסים הפרטיים והעסקיים

עסקאות פקטורינג

המושג פקטורינג מגיע מהמילה הלועזית FACTOR, שמשמעותה גורם או מתווך. עסקת פקטורינג היא כלי

איחוד הלוואות ומשכנתא

בימים ללא וודאות עם ריבית שרק עולה ומשכנתא והלוואות שרק שעולות בהתאם, שווה לבדוק אפשרות של איחוד הלוואות ומשכנתא על מנת להוריד בהחזר החודשי.

ייעוץ משכנתאות פרטי

לקיחת משכנתא היא אחת ההחלטות הפיננסיות החשובות והמשמעותיות ביותר שאדם יכול לקבל בחייו.