קבוצת פרימיום

PREMIUM

משכנתא לנכס באירופה

אירופה היא יעד קוסם מאד לישראלים, היא יחסית קרובה לישראל, רובה הגדול בעל תרבות מערבית, יש בה ישן וחדש, היא יעד לטיולים, עבודה ומגורים עבור ישראלים רבים.

היתרונות הללו הפכו לא מעט מדינות באירופה ליעדים נחשקים לרכישת נדל”ן בעיקר כהשקעה אך גם לצורכי מגורים.

הערה!

אנו ממליצים לבחון היטב את תנאי השוק ביעד הרכישה באירופה, להכיר את התנאים והדרישות ולהתייעץ עם אנשי מקצוע מקומיים בנושא.

איך קונים נכס באירופה?

אם יש לכם את הכסף זמין, כל מה שעליכם לעשות הוא להמיר אותו למטבע הנהוג במדינה בה אתם רוכשים את הנכס ולבצע רכישה בהתאם לכללים הנהוגים מבחינת אישורים ורישום.

אם אין לכם כסף ואתם זקוקים להלוואה, אין ספק שהלוואת משכנתא היא המוצר הכי נוח מבחינת עלויות והחזרים.

משכנתא לכל מטרה ולא משכנתא לרכישת נכס

קבלת משכנתא לנכס באירופה נכנסת תחת קטגוריית משכנתא (הלוואה) לכל מטרה ולא תחת קטגוריה של משכנתא לרכישת נכס. זאת מכיוון שהגופים הפיננסים בישראל, לא יכולים לרשום שעבוד על נכס הנמצא באירופה לטובתם. לכן, האפשרות היחידה היא הלוואת משכנתא על בסיס שעבוד נכס קיים כאן בישראל.

ההבדלים בין משכנתא לרכישת נכס בישראל ובין משכנתא לכל מטרה, על פי הנחיות בנק ישראל, הן בעיקר סביב גובה ההלוואה ביחס לשווי הנכס. משכנתא עבור רכישת נכס בישראל יכולה להגיע לעד 70 אחוזי מימון משווי הנכס ואילו משכנתא לכל מטרה לא תעלה על מעל ל- 50 אחוז משווי הנכס.

מה באשר לשאר התנאים והאפשרויות של המשכנתא?

כאשר מדובר על משכנתא לכל מטרה, למעשה אין כל כך חשיבות מה מטרת הכסף, רכישת מכונית, סירת מרוץ, טיול להקפת העולם או רכישת נכס באירופה.

מבחינת הגוף המלווה הדברים הקובעים הם, הערכת יכולת ההחזר שלכם כמלווים ומה איכות שעבוד הנכס המוצע בעבור ההלוואה. כך שהריביות, מסלולי ההחזר וכדומה, יהיו כנהוג בתקופת זמן שוק ההלוואות שבו לקחתם את המשכנתא.

משכנתא לנכס באירופה מאירופה

יש מקרים שבתנאים מסוימים ניתן לקבל משכנתא מבנק במדינה האירופאית בה אתם רוכשים את הנכס. לשם כך נדרשים עמידה בתנאים שונים, לעיתים נדרש להיות אזרח של המדינה או לגור במדינה, יש להציג הכנסות קובעות או ערובות וכדומה.

קבוצת פרימיום היא הכתובת עבורכם לכל השאלות והאפשרויות בענייני משכנתא לנכס באירופה ובכלל בענייני משכנתא. קבוצת פרימיום מתמחה בהשגת משכנתאות מוצלחות ללקוחותיה תוך כדי עמידה על התנאים הכי טובים האפשריים.

תוכן עניינים

למידע נוסף מלאו פרטים

שתפו עם חברים:

אולי יעניין אותך גם..

משכנתא למשקיעים

אם אתם מעוניינים להשקיע בנכס וצריכים מקורות מימון, כדאי שתכירו את האפשרות לקחת משכנתא למשקיעים. תהליך לקיחת המשכנתא במקרה זה היא דומה ללקיחת משכנתא לדירה למגורים, אך יש לדעת כי ישנם מספר הבדלים, כמו הריביות, מסלולי קבלת ההלוואה וההון העצמי שתדרשו לגייס בכדי לקבל את האישור למשכנתא.

הלוואות ליבואנים

כל מסחר במוצרים דורש השקעה כספית המתבצעת במחזורים. בכל פעם שמייבאים סחורות מתחיל מחזור הכולל בין היתר רכישה – שילוח – ומכירה, בכדי לבצע את שלה הרכישה, יש צורך בהשקעה כספית, עד למכירת הסחורה לצרכנים או לעסקים אחרים.

אשראי לעסקים קטנים

אם אתם מנהלים עסק קטן ומעוניינים לקבל מימון בכדי לסייע לעסק לצמוח בשנים הבאות, כדאי לכם לבדוק את האופציות לגבי אשראי לעסקים קטנים. בעשור האחרון ניתן לראות היקף גדול של מסגרות אשראי המגיעות מגורמים חוץ בנקאיים, המספקים פתרונות אשראי גמישים יותר לעומת הבנקים השונים.

מהי משכנתא עסקית?

משכנתא עסקית היא כלי פיננסי חשוב שיכול לתמוך בצמיחה ובהתפתחות של עסקים בכל

הלוואה לכל מטרה

יש תקופות בחיים שבהן אנחנו זקוקים לכסף יותר ממה שההכנסות שלנו מאפשרות. לרוב

מחזור משכנתא חיצוני

מחזור משכנתא חיצוני

אחת האפשרויות המעניינות בתחום המשכנתאות היא “מחזור משכנתא חיצוני”. כאשר אנו מתייחסים למחזור

מחזור משכנתא חלקי

בעולם המשכנתאות ישנם מונחים רבים ואחד מהם הוא “מחזור משכנתא חלקי”. זהו תהליך בו מחליטים

תנאים למשתנתא

משכנתא היא צורת ההלוואה השכיחה ביותר במדינת ישראל, מרבית רוכשי הנכסים הפרטיים והעסקיים

עסקאות פקטורינג

המושג פקטורינג מגיע מהמילה הלועזית FACTOR, שמשמעותה גורם או מתווך. עסקת פקטורינג היא כלי

איחוד הלוואות ומשכנתא

בימים ללא וודאות עם ריבית שרק עולה ומשכנתא והלוואות שרק שעולות בהתאם, שווה לבדוק אפשרות של איחוד הלוואות ומשכנתא על מנת להוריד בהחזר החודשי.

ייעוץ משכנתאות פרטי

לקיחת משכנתא היא אחת ההחלטות הפיננסיות החשובות והמשמעותיות ביותר שאדם יכול לקבל בחייו.